موسسه دامون  پس از مدت ها تلاش و پیگیری مستمرو بنا به درخواست مشتریان خود اقدام به راه اندازی  خدمات ترجمه نمود تا بتواند بخش وسیعی از جامعه علمی را تحت پوشش خدمات نوین و حرفه ای خود در زمینه های ترجمه کتاب ، ترجمه فارسی به انگلیسی ، ترجمه انگلیسی به فارسی و ویراستاری نیتیو و ترجمه مقاله آی اس آی  قرار دهد افتخار ما سابقه درخشان ماست. امیدواریم با برداشتن این قدم و قدم­های پیش رو هر چه بیشتر بتوانیم کسب رضایت و جلب اعتماد شما همکاران و کاربران و همراهان دامون را همراه خود داشته باشیم.

بسیاری از مولفین و پژوهشگران مقالات فارسی بسیار قوی و با کیفیت آماده می کنند اما به دلیل صرفه جویی در مرحله ترجمه بعضاً مشاهده می شود مقالات را، خود یا توسط افراد غیر فنی یا غیر متخصص ترجمه می کنند، در نتیجه مقاله به دلیل ترجمه ضعیف بار علمی و مفهومی خود را از دست می دهد و تمام هزینه ها و زمانی که برای تهیه مقاله صرف شده است به هدر می رود. و نهایتاً یا مقاله منتشر نمی شود یا در ژورنال های بی اعتبار به چاپ میرسد.

این بخش را ایجاد کردیم تا بتوانیم در وهله اول برای افراد متخصص در حوزه ترجمه، افراد متخصصی که شرایط شغلی مناسب در شهر یا روستایشان فراهم نیست ایجاد شغل و درآمد کنیم و در وهله دوم یک سرویس ترجمه با کیفیت و مطمئن را برای آن دسته از افراد که نیاز به ترجمه دارند ایجاد کنیم.

هزینه و مدت زمان ترجمه در جدول ذیل قابل مشاهده است:

نوع ترجمه هزینه بر اساس هر واژه سطح ترجمه گارانتی مدت زمان تحویل
فارسی به انگلیسی 60  تومان فوق تخصصی 1 ماه هر 500 واژه یک روز
انگلیسی به فارسی 40 تومان فوق تخصصی 1 ماه هر 500 واژه یک روز

 


لطفا دقت نمایید: فایل توضیحات و مستندات خود را مستقیما به آدرس ایمیل زیر فرستاده تا در اسرع وقت برآورد هزینه و زمان به اطلاع شمابرسد.

info@eldco.ir