مرکز آموزش مجازی دامون، موفق به اخذ پروانه نشر دیجیتال در حوزه های رسانه بر خط، نشر حامل، نرم افزار و … به شماره پروانه 6890/50 مورخ 10/02/1397 و با عنوان رسمی علم افروزان هوشمند دامون شده است.

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی و فعالیت آموزش مجازی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت

مرکز آموزش مجازی دامون دارای لوگوی طلایی ستاد ساماندهی از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد که با اعطای لوگو به رسانه های برخط، هویت صاحب آن و صلاحیت وی را برای فعالیت احراز می نماید .

موسسه علم افروزان هوشمند دامون با شماره ثبت 908 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری با موضوع فعالیت تصدی قراردادن اطلاعات و محتوای دیداری، شنیداری، نوشتاری و یا ترکیبی از آن‌ها در قالب دیجیتال دارای مجوز انتشار از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در موضوعات مختلف در معرض عرضه از طریق حاملهای دیجیتال نظیر الواح فشرده و تصدی قراردادن محتوای دیجیتال دیداری، شنیداری، نوشتاری و یا ترکیبی از آن‌ها در معرض دسترس عموم از طریق شبکه گسترده جهانی و شبکه ملی اطلاعات و از طریق سامانه پیامک انبوه و شبکه تلفن هوشمند مخابرات دارای مجوز انتشار از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

ثبت موسسه تدبیر سازان دامون با شماره 39033 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری با موضوع فعالیت ارائه خدمات مشاوره‌ای، خدمات فنی، طراحی، اجرایی و محتوایی و مشاوره‌ای در کلیه فرآیندهای نوشتاری و الکترونیکی و فضای مجازی، آرشیوی و پردازش مکتوب، ارائه خدمات مشاوره‌ای اداری، توانمندسازی، بازارشناسی، امکان سنجی به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی، اخذ و اعطای نمایندگی خارجی و داخلی از داخل و خارج از ایران، برگزاری جلسات نقد و بررسی در ارتباط با موضوع موسسه، برگزاری کارگاه‌های تخصصی در ارتباط با موضوع موسسه، برگزاری نمایشگاه‌ها و همایش‌ها

مدارک و گواهینامه هایی که پس از طی کردن دوره های آموزشی برای دانش آموختگان صادر می گردد با توجه به مجوزات و اعتبارت این مرکز به شرح فوق، تاثیر بسزایی در تقویت رزومه و رشد حرفه ای و شغلی افراد، مهاجرت و … دارد.

 گواهینامه معتبر فارسی پایان دوره آموزشی صادر شده توسط مرکز آموزش مجازی دامون به عنوان یکی از معتبرترین گواهینامه های مهارتی پایان دوره آموزشی در کشور، دارای قابلیت ترجمه توسط دارالترجمه های رسمی کشور در سربرگ وزارت دادگستری و با مهر و تائیدیه وزارت امور خارجه و وزارت دادگستری جهت ارائه به مراکز رسمی خارج از کشور جهت مهاجرت می باشد.

 مرکز، همچنان در حال اخذ مجوزات بیشتر در جهت خدمت رسانی بهتر به هموطنان و فارسی زبانان جهان است.


مرکز طبق دستورالعمل اجرایی در حیطه ی وظایف خود و با فراهم کردن امکانات علمی، آموزشی، اجرایی و فنی اقدام به برگزاری دوره های آموزش کوتاه مدت مجازی و پذیرش دانش پژوه در دوره های مجازی می نماید.

دوره های دانش پذیری به دو  صورت پروژه محور و آزمون محور ارائه می شود.

در دوره های پروژه محور، دانش پژوه پس از ثبت نام در دوره، بسته آموزشی تدوین شده توسط اساتید دوره را دریافت نموده و پس از مطالعه منابع با ارسال مقاله یا پروژه مربوط به دوره از طریق پنل کاربری اختصاصی، اطلاعات علمی او مورد ارزیابی قرار گرفته و در صورت تایید پروژه یا مقاله توسط اساتید دوره، گواهینامه پایان دوره برای ایشان صادر خواهد شد.

در دوره های آزمون محور، دانش پژوه پس از ثبت نام در دوره بسته آموزشی تدوین شده توسط اساتید دوره را دریافت نموده و پس از مطالعه منابع با ارائه آزمون نهایی آنلاین از طریق پنل کاربری اختصاصی،  اطلاعات علمی او مورد ارزیابی قرار گرفته و در صورت اخذ حد نصاب قبولی در آزمون و تائید اساتید دوره گواهینامه پایان دوره برای ایشان صادر خواهد شد.

حداقل نمره قبولی درهر دو روش آزمون محور و پروژه محور 60 از 100 می باشد.

گام ۱

انتخاب دوره های دلخواه از بین بیش از ۱۰۰۰ دوره آموزشی و انجام مراحل ثبت نام آنلاین

گام ۲

دریافت محتوای آموزشی به صورت آنلاین یا بسته آموزشی درب منزل و شروع به مطالعه

گام۳

شرکت در ارزیابی پایانی از طریق ارسال پروژه و یا آزمون آنلاین

گام ۴

دریافت مدرک معتبر پایان دوره از دامون و اخذ سایر مدارک ملی و بین المللی

هر دوره آموزشی یک استاد و یک پشتیبان مربوط به خود را دارد که این افراد از اساتید دانشگاه و فارغ التحصیلان عالی رتبه دانشگاه ها می باشند. هر دوره مدت ساعت مشخص شده ای دارد که بر اساس استاندارد آموزش مجازی تعیین شده است و بر همین اساس جزوات پایه و محتوای آموزشی آن به صورت اختصاصی و توسط اساتید مرکز آموزش مجازی دامون و متخصصین با تجربه صنعت تهیه شده و پس از ثبت نام دانش پژوهان از طریق پنل کاربری اختصاصی که در اختیار هر دانش پژوه قرار می گیرد، قابل دانلود می باشد. دانشپذیر می تواند با مطالعه جزوات، آمادگی لازم را برای انجام آزمون بدست آورند و  حداکثر ظرف مدت یکماه پس از ثبت نام در دوره، نسبت به انجام آزمون و یا ارسال پروژه اقدام نماید.

همچنین دانش پژوهان در صورت وجود هر گونه سئوال در خصوص مراحل اجرایی و اداری دوره آموزشی می توانند از طریق پنل کاربری اختصاصی خود و از قسمت ارسال پیام به پشتیبانی، سئوال و یا مشکل خود را برای پشتیبان ارسال و در کوتاه ترین زمان ممکن اقدامات لازم انجام و به اطلاع دانش پژوه خواهد رسید.

افراد خارج از کشور نیز می توانند می توانند مانند سایر افراد ساکن در کشور ایران، پس از ثبت نام در دوره های آموزش مجازی مرکز دامون، نسبت به دریافت محتوای آموزشی در پنل کاربری اختصاصی خود و انجام آزمون آنلاین اقدام و در صورت کسب نمره قبولی در آزمون آنلاین نهایی و یا ارسال پروزه از طریق پنل کاربری اختصاصی (کسب حداقل نمره 60 از 100)، گواهینامه های معتبر ملی و بین المللی پایان دوره آموزشی آنها پس از صدور با هزینه مجزا به آدرس پستی آنها در خارج از کشور ارسال می گردد.

مدت زمان پیش بینی شده برای شرکت در آزمون و یا ارائه پروژه جهت ارزشیابی پایان دوره آموزشی یک ماه است که دانش پژوهان گرامی می بایستی حداکثر ظرف مدت یکماه پس از ثبت نام در سایت نسبت به انجام آزمون و یا ارسال پروژه جهت ارزیابی و دریافت گواهینامه ها و مدارک معتبر ملی و بین المللی  اقدام نمایند.

لازم به ذکر است در صورت آمادگی دانش پژوهان جهت آزمون، می توانند در همان روز ثبت نام نیز نسبت به انجام آزمون آنلاین اقدام نمایند.

ضمنا منظور از مدت دوره در مشخصات هر دوره، یعنی محتوای آموزشی و تعداد صفحات جزوه های آموزشی آن دوره برابر با یک دوره حضوری می باشد (بر اساس تصمیم شورای آموزشی مرکز آموزش مجازی دامون) و در گواهینامه های پایان دوره آموزشی دانش پژوهان نیز به دلیل قابلیت ارتباط اساتید و مشاوران مرکز با دانش پژوه در طول دوره آموزشی، عبارت غیر حضوری و یا مجازی درج نمی گردد.

بله، هر شخص می تواند در هر تعداد دوره که مایل باشد ثبت نام و پس از دریافت محتوای آموزشی و شرکت در آزمون آنلاین و قبولی در آزمون دوره های مربوطه گواهینامه های معتبر ملی و بین المللی مربوط به دوره آموزشی را دریافت نماید.

خیر. پس از بررسی نمره آزمون شما توسط استاد دوره، اگر قبول نشده باشید، آزمون مجدد برای شما در پنل کاربری فعال می گردد که دانش پژوه پس از مطالعه مجدد محتوای دوره و با آمادگی بیشتری در آزمون بعدی شرکت می نماید. هر دانش پژوه در صورت عدم کسب نمره قبولی، حداکثر تا دو مرتبه دیگر و به صورت رایگان می تواند در آزمون آنلاین در سایت شرکت نماید. چنانچه در هیچ یک از آزمون ها نتواند نمره لازم را کسب کنید. لازم است با پشتیبان آموزشی خود تماس بگیرد و پس از بر طرف شدن سوالات و مشکلات شما و تسلط بر محتوای آموزشی طبق در خواست یک آزمون جدید بر روی سامانه برای شما فعال می شود تا انشاا… قبول شوید.

بدیهی است در صورت عدم کسب نمره قبولی در آزمون های مجدد، دانش پژوه در صورت تمایل جهت دریافت گواهینامه های معتبر ملی و بین المللی مرکز آموزش مجازی دامون، می بایستی مجددا در دوره ثبت نام نماید.

 هر دانش پژوه در صورت عدم کسب نمره قبولی، حداکثر تا دو مرتبه دیگر می تواند در آزمون آنلاین نهایی مجدد شرکت نماید. 

اگر در حین انجام آزمون بنا به هر دلیلی ( قطع اینترنت و یا مشکلات شخصی و کاری و …) دانش پژوه قادر به ادامه آزمون آنلاین نباشد، می بایستی نسبت به خروج از آزمون بدون کلیک کردن بر روی آیتم ثبت آزمون که در انتهای آزمون قرار دارد اقدام نماید و در زمان مناسب با در نظر گرفتن مهلت یک ماهه انجام آزمون، مجددا در آزمون آنلاین شرکت نماید و آزمون ناقص برای او لحاظ نمی گردد.

در آزمون آنلاین صرفا زمانی سیستم آزمون را لحاظ می نماید که دانش پژوه آیتم ثبت آزمون را کلیک نماید.

 جهت مشاهده نمونه مدارک و گواهینامه های صادره پایان دوره آموزشی مرکز آموزش مجازی دامون به قسمت گواهینامه های پایان دوره در سایت مراجعه نمایید.

مرکز آموزش مجازی دامون در مناسبت های مختلف نسبت به در نظر گرفتن تخفیفات مناسب برای دانش پژوهان گرامی اقدام می نماید که تخفیفات در نظر گرفته شده در بالای سایت جهت کاربران درج می گردد و کاربر در زمان پرداخت شهریه با وارد کردن کد تخفیف درج شده در سایت از تخفیف مذکور بهره مند می گردد.

از آنجا که سیستم آموزشی مرکز آموزش مجازی دامون، بصورت مجازی برنامه ریزی شده و نسبت به دادن خدمات آموزشی و پشتیبانی های آنلاین خود متعهدیم، سعی بر آن شده است که حتی المقدور نیازی به مراجعه حضوری نباشد و روند آموزش از لحظه ثبت نام تا اتمام دوره با راهنمایی کادر مجرب و توانمند آموزش بصورت مجازی و غیر حضوری صورت پذیرد.

بعد از ثبت نام در سایت و انتخاب دوره آموزشی و نوع گواهینامه های درخواستی و وارد نمودن کد تخفیف، دانش پژوهان شهریه را به صورت آنلاین  با کارت های عضو شتاب از طریق درگاه پرداخت اینترنتی  پرداخت می نمایند.

شما تمامی سوالات خود را به صورت مکتوب برای ما نوشته و از طریق ایمیل مرکز و یا قسمت رفع اشکال در سایت ارسال می کنید اساتید ما در اولین فرصت به شما پاسخ های مورد نیاز را ارائه خواهند کرد.

در صورت داشتن هر گونه سئوال در خصوص مراحل اجرایی و روند شرکت در آزمون و یا صدور و دریافت گواهینامه های آموزشی و یا سئوالات آزمون و … ، دانش پژوهان می توانند از طریق  ارسال پیام به پشتیبانی  که در سایت در نظر گرفته شده است، سئوال خود را درج و ارسال نمایند و مشاور و پشتیبان دانش پژوه  نیز در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به پاسخگویی اقدام و دانش پژوهان درپنل کاربری و یا ایمیل خود می توانند پاسخ سئوال خود را مشاهده نمایند. 

ضمنا در صورت لزوم می توانید با شماره های مرکز نیز تماس گرفته و از مشاورین مرکز راهنمایی های لازم را کسب نمایید.

مرکز آموزش مجازی دامون دارای مجوزات و اعتبارات متعددی که در قسمت مجوزهای مرکز در سایت گذاشته شده می باشد و در نتیجه گواهینامه های صادره این مرکز مورد تایید کلیه نهادهای صادر کننده مجوز برای این مرکز می باشد.

لذا دانش پژوهان گرامی پس از اخذ گواهینامه های ملی و بین المللی این مرکز می توانند در صورت نیاز هر یک از مجوزهای مرکز را برحسب صلاحدید از روی سایت دانلود و پرینت نمایند و با گواهینامه های دریافتی به سازمان های مرتبط جهت بهره مندی از مزایای آن ارائه نمایند.

مدارک و گواهینامه های پایان دوره آموزشی مرکز دامون در سطح مدارک و گواهینامه های دوره های آموزشی کوتاه مدت است (مانند مدارک فنی حرفه ای). تاکنون کلیه کسانی که از دوره ها استفاده کرده اند آن را در سازمان خود ارائه داده و از آن استفاده نموده اند. شما می توانید جهت اطلاع بیشتر نمونه مدارک و مجوزهای مرکز را از سایت گرفته و از سازمان مد نظر خود پرس و جو نمایید.

گواهینامه های پایان دوره آموزشی مورد درخواست، پس از قبولی در آزمون و تائید اساتید دوره و مدیران مرکز از طریق پست پیشتاز به آدرس پستی شما ارسال می گردد.

با توجه به نحوه آموزش در مرکز آموزش مجازی دامون و در ارتباط بودن استاد و مشاور با دانش پژوه، در گواهینامه ها و مدارک پایان دوره آموزشی دانش پژوهان عبارت مجازی یا غیر حضوری درج نمی گردد.

خیر

با توجه به ضوابط شورای آموزشی مرکز اموزش مجازی دامون و اعتبار ملی و بین المللی گواهینامه های این مرکز، دریافت گواهینامه های پایان دوره آموزشی این مرکز صرفا منوط به موفقیت در آزمون آنلاین نهایی و یا ارسال پروژه از طریق سایت و تایید اساتید و مدیریت این مرکز می باشد.

تمامی دانشپذیران پس از گذراندن دوره و شرکت در آزمون آنلاین، در صورتی که نمره قبولی کسب نکردند دوباره قادر به شرکت در آزمون آنلاین خواهند بود. بدین ترتیب تقریبا ۹۵ درصد شرکت کنندگان گواهینامه دریافت می کنند و ۵ درصد باقیمانده کسانی هستند که در آزمون آنلاین مجدد شرکت نکرده اند.

پس از بررسی نمره آزمون شما توسط استاد دوره، اگر قبول نشده باشید، آزمون مجدد برای شما در پنل کاربری فعال می گردد که دانش پژوه پس از مطالعه مجدد محتوای دوره و با آمادگی بیشتری در آزمون بعدی شرکت می نماید. هر دانش پژوه در صورت عدم کسب نمره قبولی، حداکثر تا دو مرتبه می تواند در آزمون آنلاین نهایی مجدد شرکت نماید. چنانچه در هیچ یک از آزمون ها نتواند نمره لازم را کسب کنید. لازم است با پشتیبان آموزشی خود تماس بگیرد و پس از بر طرف شدن سوالات و مشکلات شما و تسلط بر محتوای آموزشی در خواست یک آزمون جدید بر روی سامانه برای شما فعال می شود تا انشاا… قبول شوید.

بدیهی است در صورت عدم کسب نمره قبولی در آزمون های مجدد، دانش پژوه در صورت تمایل جهت دریافت گواهینامه های معتبر ملی و بین المللی مرکز آموزش مجازی دامون، می بایستی مجددا در دوره ثبت نام نماید.

بله. کلیه ارگان ها و سازمان های دولتی و خصوصی مدارک و گواهینامه های پایان دوره آموزشی مرکز آموزش مجازی دامون را می پذیرند ولی ممکن است مرکز آموزش دامون را نشناسند، برای همین همراه با گواهینامه خود می توانید مجوزات مرکز را نیز از سایت پرینت گرفته و همزمان ارائه دهید.

بله

گواهینامه این مرکز دارای کد رهگیری اختصاصی و در سایت WWW.ELDCO.IR دارای قابلیت استعلام اصالت گواهینامه می باشد.

بعد از اعلام نتیجه توسط اساتید دوره و تائید مدیریت مرکز آموزش مجازی دامون، گواهینامه های فارسی و لاتین مرکز حداکثر ظرف مدت 20 روز کاری و گواهینامه های بین المللی حداکثر ظرف مدت 45روز صادر و از طریق پست پیشتاز به آدرس پستی دانش پژوه ارسال خواهد شد.

 در صورتیکه ثبت نام شما با موفقیت صورت نگیرد یا دچار مشکلی شود، پشتیبان آموزش در اسرع وقت با شما تماس گرفته و جهت تکمیل ثبت نام راهنمایی های لازم به شما صورت خواهد پذیرفت.

بلی

 گواهینامه پایان دوره آموزشی مرکز با توجه به مجوزات و اعتبارات مرکز آموزش مجازی دامون دارای قابلیت ترجمه توسط دارالترجمه های رسمی کشور در سربرگ وزارت دادگستری و با مهر و تائیدیه وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه می باشد و به عنوان معتبرترین مدرک دوره های آموزشی مهارتی جهت مهاجرت می باشد.

بعضی از این مراکز از هیچ ارگانی مجوز ندارند و مدارک آنها جعلی و بی اعتبار است و حتی برخی از آنها مدارک آکادمی های بین المللی را جعل می کنند و سایر مراکز دیگر نیز مجوزی که گرفته اند مدارک آنها بسیار کم اعتبار است و از دانشپذیران عزیز تقاضا داریم به دقت به مجوزات مرکز آموزش مجازی دقت کنند و فریب تبلیغات دورغین این افراد سودجو را نخورند.

بله، به صورت یک ایمیل در خواست خود را برای مدیر مرکز manager@elpco.ir ارسال کنید و آن دوره در صورت مناسب بودن طراحی شده و به لیست دوره های مرکز اضافه می شود.

همه ی دوره ها علمی از دو قسمت علمی و تئوری تشکیل می شود و مثلا دوره ی مانند بازرسی جوش هر چند که مباحث عملی در آن وجود دارد اما قسمت تئوری آن نیز بسیار پر محتوا است، از این رو مرکز دامون کلیه ی مباحث قسمت تئوری را آموزش می دهد و مباحث عملی آنرا در صورت درخواست جمعی از دانش پذیران برگزار خواهد کرد البته در مدارک صادره عنوان بحث فقط تئوری گفته نمی شود.

کد استاندارد یک مقوله منحصر به سازمان فنی و حرفه ای است و جز این سازمان هیچ نهاد و یا سازمانی گواهی نامه با کد صادر نمی کند.